BAŞKAN
ÜYELER
AKADEMİ
HABERLER
MBB KÜLTÜR YAYINLARI
DATA MARMARA
İLETİŞİM
Bağlantı başarılı bir şekilde kopyalandı.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİREN RE360 KONFERANSI 7 ARALIK’TA DÜZENLENECEK

Marmara Belediyeler Birliğinin destekçilerinden olduğu Real Estate360 konferansı 7 Aralık 2022’de Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’da ve eş zamanlı olarak canlı yayınla Digital Network Alkaş (DNA)’ta düzenlenecek.

Alkaş tarafından düzenlenen Real Estate360 konferansı sektör gayrimenkul sektöründeki paydaşları sektörün üst düzey yöneticileri ile bir araya getiren bir platform. Fiziki katılımın sınırlı sayıda olacağı hibrit etkinlikte gayrimenkuldeki gündemler, sektörün trendleri ve çözümleri 360 derece masaya yatırılacak.

Gündemde yer alan başlıklar arasında 2023 Gayrimenkul Trendleri, Gayrimenkulün Değişen Yüzü: Dijital İkiz, Orada Hayat Var mı?: Metaverse’de Gayrimenkule Yaklaşım, Yaşanabilir Bir Şehir: Hayalden Gerçeğe, Data Odaklı Yatırım ve Finansman Arayışları, Sürdürülebilir Turizm Yatırımları, Konutta Yeni Yönelimler: Satılık Değil Kiralık! Sosyal Konuta Bakış, ESG: Gayrimenkul Sektörü İçin Fırsat mı İmkansız mı?, Ticari Gayrimenkulün Dönüşümü, Yeniden Yükselen Ofisler bulunuyor.

Etkinlik detaylarına ulaşmak ve kayıt olmak için: https://digitalnetworkalkas.com/event/re360-gayrimenkulun-buyuk-bulusmasi-2022

 

 

Görsel: Drew Murphy