osmaneli-belediyesi-urettigi-maskeleri-dagitmaya-devam-ediyor

OSMANELİ BELEDİYESİ ÜRETTİĞİ MASKELERİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Sürekli Eğitim Merkezlerinde Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi işbirliği ile ürettiği maskeleri vatandaşlara dağıtmaya devam ediyor.

Osmaneli Belediyesi koronavirüs (kovid19) salgınıyla mücadeleye aralıksız devam ediyor. Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen salgınla mücadele kapsamında ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Rutin belediyecilik çalışmalarının yani sıra temizlik ve dezenfekte çalışmaları yürüten ekipler, şimdi de sürekli eğitim Merkezlerinde Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi işbirliği ile ürettiği maskeleri esnaf ve vatandaşlara dağıtıyor.

Seri bir şekilde üretimin devam ettiği merkezde, üretilen maskeler, belediye personeli tarından oluşturulan ekiple birlikte dağıtımına Belediye yanında bulunan koronavirüs ile mücadele ofisinde devam ediliyor. İş yerleri başta olmak üzere dışarı çıkmaları gereken vatandaşlara dağıtılan maskelerin ilçe genelinde ihtiyaç duyulan tüm vatandaşlara dağıtılacağı belirtildi.