Meclis

BAŞKAN
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir BÜYÜKAKIN
BAŞKANLIK DİVANI
1. Başkan Vekili M. Ergün TURAN Fatih Belediye Başkanı
2. Başkan Vekili M. Mustafa ÖZACAR Gelibolu Belediye Başkanı
1. Kâtip Üye Betül BİRER Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi
2. Kâtip Üye Fatih KELEŞ Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi
1. Yedek Kâtip Üye Elif KOÇ Gürsu Belediyesi Meclis Üyesi
2. Yedek Kâtip Üye Tuğçe SAVAŞ Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi
MBB MECLİSİ
BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Yücel YILMAZ
BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYESİ Hasan AVCI
BALIKESİR BALYA BELEDİYESİ Orhan GAGA
BALIKESİR BANDIRMA BELEDİYESİ Tolga TOSUN
BALIKESİR BİGADİÇ BELEDİYESİ İsmail AVCU
BALIKESİR DURSUNBEY BELEDİYESİ Ramazan BAHÇAVAN
BALIKESİR EDREMİT BELEDİYESİ S. Hasan ARSLAN
BALIKESİR ERDEK BELEDİYESİ Hasan YAPAKÇI
BALIKESİR GÖNEN BELEDİYESİ İbrahim PALAZ
BALIKESİR HAVRAN BELEDİYESİ Emin ERSOY
BALIKESİR İVRİNDİ BELEDİYESİ Yusuf CENGİZ
BALIKESİR KARESİ BELEDİYESİ Dinçer ORKAN
BALIKESİR KEPSUT BELEDİYESİ İsmail CANKUL
BALIKESİR MANYAS BELEDİYESİ Tancan BARCİN
BALIKESİR MARMARA ADALAR BELEDİYESİ Süleyman AKSOY
BALIKESİR SAVAŞTEPE BELEDİYESİ Turhan ŞİMŞEK
BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYESİ Ekrem YAVAŞ
BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYESİ Sezer KAKMAZ
BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Mehmet ZEYBEK
BALIKESİR BANDIRMA BELEDİYESİ Sıtkı AĞAN
BALIKESİR BİGADİÇ BELEDİYESİ Hüseyin KUZGUN
BALIKESİR EDREMİT BELEDİYESİ Hasan PEKER
BALIKESİR GÖNEN BELEDİYESİ Özgür DÖNMEZ
BALIKESİR KARESİ BELEDİYESİ Mustafa Baki YARIMDAĞ
BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İsmail AKGÜN
BALIKESİR AYVALIK BELEDİYESİ Mesut ERGİN
BALIKESİR GÖMEÇ BELEDİYESİ Mehmet İrem Himam
BALIKESİR SUSURLUK BELEDİYESİ Nurettin GÜNEY
BALIKESİR AYVALIK BELEDİYESİ Mustafa Levent GURUP
BİLECİK BİLECİK BELEDİYESİ Semih ŞAHİN
BİLECİK BAYIRKÖY BELEDİYESİ Mustafa YAMAN
BİLECİK BOZÜYÜK BELEDİYESİ Mehmet Talat BAKKALCIOĞLU
BİLECİK DODURGA BELEDİYESİ Selim TUNA
BİLECİK İNHİSAR BELEDİYESİ Mehmet KEPEZ
BİLECİK OSMANELİ BELEDİYESİ Münür ŞAHİN
BİLECİK PAZARYERİ BELEDİYESİ Zekiye TEKİN
BİLECİK SÖĞÜT BELEDİYESİ İsmet SEVER
BİLECİK VEZİRHAN BELEDİYESİ Hüseyin OCAK
BİLECİK YENİPAZAR BELEDİYESİ İlhan ÖZDEN
BİLECİK BOZÜYÜK BELEDİYESİ Ali ŞAHİNOĞLU
BİLECİK BİLECİK BELEDİYESİ Soner OLGUN
BOLU BOLU BELEDİYESİ Tanju ÖZCAN
BOLU BOLU BELEDİYESİ Onur KOYUNOĞLU
BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Alinur AKTAŞ
BURSA BÜYÜKORHAN BELEDİYESİ Ahmet KORKMAZ
BURSA GEMLİK BELEDİYESİ M. Uğur SERTASLAN
BURSA GÜRSU BELEDİYESİ Mustafa IŞIK
BURSA HARMANCIK BELEDİYESİ Yılmaz ATAŞ
BURSA İZNİK BELEDİYESİ Kağan Mehmet USTA
BURSA KARACABEY BELEDİYESİ Ali ÖZKAN
BURSA KELES BELEDİYESİ Mehmet KESKİN
BURSA KESTEL BELEDİYESİ Önder TANIR
BURSA MUDANYA BELEDİYESİ Hayri TÜRKYILMAZ
BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ Mehmet KANAR
BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ Turgay ERDEM
BURSA ORHANELİ BELEDİYESİ Ali AYKURT
BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ Mustafa DÜNDAR
BURSA YENİŞEHİR BELEDİYESİ Davut AYDIN
BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ Oktay YILMAZ
BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Faruk TÜRE
BURSA GEMLİK BELEDİYESİ Bülent ÇİÇEK
BURSA İZNİK BELEDİYESİ Önder BULUT
BURSA KARACABEY BELEDİYESİ Hatice KILIÇ
BURSA KESTEL BELEDİYESİ Abdurrahman SEKMEN
BURSA MUDANYA BELEDİYESİ Adnan Menderes AKENGİN
BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ Rasih KONCA
BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ Cem Kürşat HASANOĞLU
BURSA YENİŞEHİR BELEDİYESİ Mesut BEDEL
BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ Şefik KAYA
BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Ahmet YILDIZ
BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ Tuğçe SAVAŞ
BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ İsmail HAYAT
BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ Mücahit BOZKURT
BURSA GÜRSU BELEDİYESİ Elif KOÇ
BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ Bekir ŞAHİN
ÇANAKKALE ÇANAKKALE BELEDİYESİ Ülgür GÖKHAN
ÇANAKKALE AYVACIK BELEDİYESİ Mesut BAYRAM
ÇANAKKALE BİGA BELEDİYESİ Bülent ERDOĞAN
ÇANAKKALE BOZCAADA BELEDİYESİ Dr. Hakan Can YILMAZ
ÇANAKKALE ÇAN BELEDİYESİ Bülent ÖZ
ÇANAKKALE ÇARDAK BELEDİYESİ Metin SEMERCİ
ÇANAKKALE ECEABAT BELEDİYESİ Saim ZİLELİ
ÇANAKKALE EZİNE BELEDİYESİ Güray YÜKSEL
ÇANAKKALE GELİBOLU BELEDİYESİ M. Mustafa ÖZACAR
ÇANAKKALE GÖKÇEADA BELEDİYESİ Ünal ÇETİN
ÇANAKKALE GÜMÜŞÇAY BELEDİYESİ Adnan PASTIRMACI
ÇANAKKALE KALKIM BELEDİYESİ İbrahim TAŞKIN
ÇANAKKALE KARABİGA BELEDİYESİ Ahmet ELBİ
ÇANAKKALE KAVAKKÖY BELEDİYESİ Necati KOPÇA
ÇANAKKALE KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ Cengiz BALKAN
ÇANAKKALE LAPSEKİ BELEDİYESİ Eyüp YILMAZ
ÇANAKKALE TERZİALAN BELEDİYESİ Tuncay GÖYMEN
ÇANAKKALE UMURBEY BELEDİYESİ Erdal DOĞAN
ÇANAKKALE YENİCE BELEDİYESİ Veysel ACAR
ÇANAKKALE BİGA BELEDİYESİ Mehmet ALTINDİŞ
ÇANAKKALE ÇAN BELEDİYESİ Harun ARSLAN
ÇANAKKALE GELİBOLU BELEDİYESİ Koray AKKUŞ
ÇANAKKALE ÇANAKKALE BELEDİYESİ Süleyman CANPOLAT
ÇANAKKALE KEPEZ BELEDİYESİ Birol ARSLAN
ÇANAKKALE ÇANAKKALE BELEDİYESİ Deniz KARADUMAN
EDİRNE EDİRNE BELEDİYESİ Recep GÜRKAN
EDİRNE BEĞENDİK BELEDİYESİ Muhammet ÖRNEK
EDİRNE ENEZ BELEDİYESİ Özkan GÜNENÇ
EDİRNE ESETÇE BELEDİYESİ Cemal DENİZ
EDİRNE HAVSA BELEDİYESİ Aydın BALKAN
EDİRNE İPSALA BELEDİYESİ A. Naci ÜNSAL
EDİRNE KÜPLÜ BELEDİYESİ Gökmen ALTAY
EDİRNE LALAPAŞA BELEDİYESİ İsmail ARSLAN
EDİRNE MERİÇ BELEDİYESİ Erol DÜBEK
EDİRNE SUBAŞI BELEDİYESİ Hasan ÇATALKAYA
EDİRNE SÜLOĞLU BELEDİYESİ Mehmet ORMANKIRAN
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ Özlem BECAN
EDİRNE YENİKARPUZLU BELEDİYESİ Ufuk ATALAY
EDİRNE YENİMUHACİR BELEDİYESİ Mustafa TÜRKER
EDİRNE EDİRNE BELEDİYESİ Nuray Yılmaz GELDİ
EDİRNE UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ Birsen ÇOTRA
EDİRNE EDİRNE BELEDİYESİ Duygu ŞENER
EDİRNE KIRCASALİH BELEDİYESİ Hüseyin TÜTÜNCÜ
İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Ekrem İMAMOĞLU
İSTANBUL ADALAR BELEDİYESİ Erdem GÜL
İSTANBUL ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ Ahmet Haşim BALTACI
İSTANBUL ATAŞEHİR BELEDİYESİ Battal İLGEZDİ
İSTANBUL AVCILAR BELEDİYESİ Turan HANÇERLİ
İSTANBUL BAĞCILAR BELEDİYESİ Lokman ÇAĞIRICI
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ Hasan BAHADIR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ Yasin KARTOĞLU
İSTANBUL BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ Atilla AYDINER
İSTANBUL BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ Rıza AKPOLAT
İSTANBUL BEYKOZ BELEDİYESİ Murat AYDIN
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ Mehmet Murat ÇALIK
İSTANBUL BEYOĞLU BELEDİYESİ Haydar Ali YILDIZ
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Hasan AKGÜN
İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESİ Mesut ÜNER
İSTANBUL ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ Ahmet POYRAZ
İSTANBUL ESENLER BELEDİYESİ M. Tevfik GÖKSU
İSTANBUL ESENYURT BELEDİYESİ K. Deniz BOZKURT
İSTANBUL EYÜPSULTAN BELEDİYESİ Deniz KÖKEN
İSTANBUL FATİH BELEDİYESİ Ergün TURAN
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ Hasan Tahsin USTA
İSTANBUL GÜNGÖREN BELEDİYESİ Bünyamin DEMİR
İSTANBUL KADIKÖY BELEDİYESİ Ş. Dara ODABAŞI
İSTANBUL KAĞITHANE BELEDİYESİ Mevlüt ÖZTEKİN
İSTANBUL KARTAL BELEDİYESİ Gökhan YÜKSEL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Kemal ÇEBİ
İSTANBUL MALTEPE BELEDİYESİ Ali KILIÇ
İSTANBUL PENDİK Ahmet CİN
İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ Şeyma DÖĞÜCÜ
İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ Şükrü GENÇ
İSTANBUL SULTANBEYLİ BELEDİYESİ Hüseyin KESKİN
İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ Abdurrahman DURSUN
İSTANBUL ŞİLE BELEDİYESİ İlhan OCAKLI
İSTANBUL ŞİŞLİ BELEDİYESİ Muammer KESKİN
İSTANBUL TUZLA BELEDİYESİ Dr. Şadi YAZICI
İSTANBUL ÜMRANİYE BELEDİYESİ İsmet YILDIRIM
İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ Hilmi TÜRKMEN
İSTANBUL ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ Ömer ARISOY
İSTANBUL ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ Turgut BARAN
İSTANBUL ATAŞEHİR BELEDİYESİ Ertuğrul BAYSAL
İSTANBUL AVCILAR BELEDİYESİ Hüseyin AKSU
İSTANBUL BAĞCILAR BELEDİYESİ Mehmet ŞİRİN
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ Göksel ERDEM
İSTANBUL BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ Hamza KARAMUSTAFA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İnan GÜNEY
İSTANBUL BEYKOZ BELEDİYESİ Manolya Demirören TEKİN
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ Fatih KELEŞ
İSTANBUL BEYOĞLU BELEDİYESİ Ayşe YOLCU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Tarık ERDOĞAN
İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESİ Hüseyin AYDIN
İSTANBUL ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ Fatih SIRMACI
İSTANBUL ESENLER BELEDİYESİ Hatice YILMAZ
İSTANBUL ESENYURT BELEDİYESİ Yeşil Aytulum TURGUT
İSTANBUL EYÜPSULTAN BELEDİYESİ Mehmet ER
İSTANBUL FATİH BELEDİYESİ Faruk GÖKKUŞ
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ Mustafa KORAL
İSTANBUL GÜNGÖREN BELEDİYESİ Süleyman ÜSTÜN
İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Mustafa ERDOĞDU
İSTANBUL KADIKÖY BELEDİYESİ Mustafa GÜNALP
İSTANBUL KAĞITHANE BELEDİYESİ Lütfü SEVİM
İSTANBUL KARTAL BELEDİYESİ Yasin ÜNDER
İSTANBUL MALTEPE BELEDİYESİ Yusuf KOÇHAN
İSTANBUL PENDİK BELEDİYESİ Serkan DURAN
İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ Ebru KAHRAMAN
İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ Mustafa BALCI
İSTANBUL SİLİVRİ BELEDİYESİ Sami BARLAS
İSTANBUL SULTANBEYLİ BELEDİYESİ Muhammed ÇİMEN
İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ Mehmet YİĞİT
İSTANBUL ŞİŞLİ BELEDİYESİ Seyfi ERBAŞ
İSTANBUL TUZLA BELEDİYESİ Köksal YÜZBAŞIOĞULLARI
İSTANBUL ÜMRANİYE BELEDİYESİ Ayşe YANIK
İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ Dündar Ziya GÜLTEKİN
İSTANBUL ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ Muhammet KAYNAR
İSTANBUL ATAŞEHİR BELEDİYESİ Duran ACAR
İSTANBUL AVCILAR BELEDİYESİ Kimet BATMAZ
İSTANBUL BAĞCILAR BELEDİYESİ Betül BİRER
İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ Şeyma AKTAA
İSTANBUL ESENLER BELEDİYESİ Engin AYDOĞAN
İSTANBUL ESENYURT BELEDİYESİ Cemalettin SOLMAZ
İSTANBUL FATİH BELEDİYESİ Büşra Uncu ÖZTEN
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ İsmail SEZER
İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Ömer ÇETİNKAYA
İSTANBUL KADIKÖY BELEDİYESİ Barış ANTİK
İSTANBUL KAĞITHANE BELEDİYESİ Ayhan MADEN
İSTANBUL KARTAL BELEDİYESİ Mukadder GÜRCAN
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Gökhan AYGÜN
İSTANBUL MALTEPE BELEDİYESİ Durmuş TÜRK
İSTANBUL PENDİK BELEDİYESİ Hüseyin TOPÇU
İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ Sefanur AKÇA
İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ Kemal EYYUPOĞLU
İSTANBUL ÜMRANİYE BELEDİYESİ Yavuz Selim TUNCER
İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ Esra ERUÇAR
İSTANBUL SİLİVRİ BELEDİYESİ Volkan YILMAZ
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ Fahrettin AVCU
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ Galip TİRYAKİ
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Ali DELEN
KIRKLARELİ KIRKLARELİ BELEDİYESİ Mehmet Siyam KESİMOĞLU
KIRKLARELİ AHMETBEY BELEDİYESİ Mustafa ALTINTAŞ
KIRKLARELİ ALPULLU BELEDİYESİ Erhan CEYLAN
KIRKLARELİ BABAESKİ BELEDİYESİ Abdullah HACI
KIRKLARELİ BÜYÜKKARIŞTIRAN BELEDİYESİ Ertuğrul ÇAMLICA
KIRKLARELİ BÜYÜKMANDIRA BELEDİYESİ Ersan ÇÖLGEÇEN
KIRKLARELİ ÇAKILLI BELEDİYESİ Mehmet BAYRAM
KIRKLARELİ DEMİRKÖY BELEDİYESİ Recep GÜN
KIRKLARELİ EVRENSEKİZ BELEDİYESİ Mustafa NALBANT
KIRKLARELİ İĞNEADA BELEDİYESİ Tahir IŞIK
KIRKLARELİ İNECE BELEDİYESİ Şahabettin VARDAR
KIRKLARELİ KARAHALİL BELEDİYESİ Aykut YAKUT
KIRKLARELİ KAVAKLI BELEDİYESİ Gürel KOŞDEMİR
KIRKLARELİ KAYNARCA BELEDİYESİ Serdar TÜRKER
KIRKLARELİ KIYIKÖY BELEDİYESİ Ender SEVİNÇ
KIRKLARELİ KOFÇAZ BELEDİYESİ Zira KARATŞ
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ Murat GERENLİ
KIRKLARELİ PEHLİVANKÖY BELEDİYESİ Hüseyin AÇIKEL
KIRKLARELİ PINARHİSAR BELEDİYESİ İhsan TALAY
KIRKLARELİ ÜSKÜP BELEDİYESİ Hüseyin KASAP
KIRKLARELİ VİZE BELEDİYESİ Ercan ÖZALP
KIRKLARELİ BABAESKİ BELEDİYESİ Aydoğan ÖZYOL
KIRKLARELİ KIRKLARELİ BELEDİYESİ Mahmut BOZAN
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ Tamer ERMUT
KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Tahir BÜYÜKAKIN
KOCAELİ BAŞİSKELE BELEDİYESİ Mehmet Yasin ÖZLÜ
KOCAELİ ÇAYIROVA BELEDİYESİ Bünyamin ÇİFTÇİ
KOCAELİ DARICA BELEDİYESİ Muzaffer BIYIK
KOCAELİ DERİNCE BELEDİYESİ Zeki AYGÜN
KOCAELİ DİLOVASI BELEDİYESİ Hamza ŞAYİR
KOCAELİ GEBZE BELEDİYESİ Zinnur BÜYÜKGÖZ
KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYESİ Ali Yıldırım SEZER
KOCAELİ İZMİT BELEDİYESİ Fatma Kaplan HÜRRİYET
KOCAELİ KANDIRA BELEDİYESİ Adnan TURAN
KOCAELİ KARAMÜRSEL BELEDİYESİ İsmail YILDIRIM
KOCAELİ KARTEPE BELEDİYESİ Mustafa KOCAMAN
KOCAELİ KÖRFEZ BELEDİYESİ Şener SÖĞÜT
KOCAELİ BAŞİSKELE BELEDİYESİ Emre KAHRAMAN
KOCAELİ ÇAYIROVA BELEDİYESİ Cüneyt ATALAY
KOCAELİ DARICA BELEDİYESİ Ahmet HAKAN HOCAOĞLU
KOCAELİ DERİNCE BELEDİYESİ İbrahim EREN
KOCAELİ DİLOVASI BELEDİYESİ Mehmet Emin AKTAŞ
KOCAELİ GEBZE BELEDİYESİ Hasan SOBA
KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYESİ İbrahim KILIÇ
KOCAELİ İZMİT BELEDİYESİ Çağlayan DUMAN
KOCAELİ KANDIRA BELEDİYESİ İsmail AYSU
KOCAELİ KARAMÜRSEL BELEDİYESİ Burhan GÜLBAŞ
KOCAELİ KARTEPE BELEDİYESİ Ahmet SAĞIRKAYA
KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Güler Şahin GENÇAY
KOCAELİ KÖRFEZ BELEDİYESİ Yusuf ERYARSOY
KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İsmail RAMAZANOĞLU
SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Ekrem YÜCE
SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYESİ Mutlu IŞIKSU
SAKARYA ADAPAZARI BELEDİYESİ Can DAĞABAKAN
SAKARYA AKYAZI BELEDİYESİ Bilal SOYKAN
SAKARYA ERENLER BELEDİYESİ Fevzi KILIÇ
SAKARYA FERİZLİ BELEDİYESİ İsmail GÜNDOĞDU
SAKARYA GEYVE BELEDİYESİ Murat KAYA
SAKARYA KARAPÜRÇEK BELEDİYESİ Orhan YILDIRIM
SAKARYA KARASU BELEDİYESİ İshak SARI
SAKARYA KAYNARCA BELEDİYESİ Murat KEFLİ
SAKARYA PAMUKOVA BELEDİYESİ İbrahim Güven ÖVÜN
SAKARYA SAPANCA BELEDİYESİ Özcan ÖZEN
SAKARYA SERDİVAN BELEDİYESİ Yusuf ALEMDAR
SAKARYA SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ Koray Oktay ÖZTEN
SAKARYA ERENLER BELEDİYESİ Recep EROĞLU
SAKARYA GEYVE BELEDİYESİ Selami ÇOLAK
SAKARYA KARASU BELEDİYESİ Zekeriya DURMAZ
SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Cemil KOCACIK
SAKARYA SAPANCA BELEDİYESİ Ömer Susran HUNCA
SAKARYA SERDİVAN BELEDİYESİ Köksal SALTIK
SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Mehmet YILMAZ
SAKARYA ARİFİYE BELEDİYESİ İsmail KARAKULLUKÇU
SAKARYA KOCAALİ BELEDİYESİ Ahmet ACAR
SAKARYA TARAKLI BELEDİYESİ İbrahim PİLAVCI
SAKARYA AKYAZI BELEDİYESİ Mehmet ÇAKMAK
SAKARYA ARİFİYE BELEDİYESİ M. Erhan ÇETİN
TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Kadir ALBAYRAK
TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ Vahap AKAY
TEKİRDAĞ ÇORLU BELEDİYESİ Ahmet SARIKURT
TEKİRDAĞ ERGENE BELEDİYESİ Rasim YÜKSEL
TEKİRDAĞ HAYRABOLU BELEDİYESİ Osman İNAN
TEKİRDAĞ KAPAKLI BELEDİYESİ Mustafa ÇETİN
TEKİRDAĞ MALKARA BELEDİYESİ Ulaş YURDAKUL
TEKİRDAĞ SARAY BELEDİYESİ Özgen ERKİŞ
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ Cüneyt YÜKSEL
TEKİRDAĞ ŞARKÖY BELEDİYESİ Alpay VAR
TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ İbrahim ÇEKÇİ
TEKİRDAĞ ÇORLU BELEDİYESİ Kemal ERGİN
TEKİRDAĞ ERGENE BELEDİYESİ Abdullah YAMAN
TEKİRDAĞ KAPAKLI BELEDİYESİ Şakir DEMİREL
TEKİRDAĞ MALKARA BELEDİYESİ Mustafa ÖZER
TEKİRDAĞ SARAY BELEDİYESİ Sait NAYİR
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ Hüseyin UZUNLAR
TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Nafiz Selçuk GÜVENİLİR
TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Halil İbrahim ERKAN
TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ BELEDİYESİ Hikmet ATA
YALOVA YALOVA BELEDİYESİ Mustafa TUTUK
YALOVA ALTINOVA BELEDİYESİ Dr. Metin ORAL
YALOVA ARMUTLU BELEDİYESİ Mustafa TOKAT
YALOVA ÇINARCIK BELEDİYESİ Numan SOYER
YALOVA ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ Ali Murat SİLPAGAR
YALOVA ESENKÖY BELEDİYESİ Mehmet TEMEL
YALOVA KADIKÖY BELEDİYESİ Mehmet ŞAHİN
YALOVA KAYTAZDERE BELEDİYESİ Ali KANGAL
YALOVA TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİ İsmail ARSLAN
YALOVA TERMAL BELEDİYESİ Hüseyin Sinan ACAR
YALOVA TEŞVİKİYE BELEDİYESİ Mustafa NURTEN
YALOVA YALOVA BELEDİYESİ Melahat YALÇIN
Bağlantı başarılı bir şekilde kopyalandı.