MECLİS

BAŞKAN

 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı

Tahir Büyükakın

BAŞKAN


BAŞKANLIK DİVANI

1. Başkan Vekili

M. Ergün Turan

Fatih Belediye Başkanı

AK PARTİ

2. Başkan Vekili

Vefa Salman

Yalova Belediye Başkanı

CHP

1. Kâtip Üye

Betül Birer

Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi

AK PARTİ

2. Kâtip Üye

Fatih Keleş

Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi

CHP

1. Yedek Kâtip Üye

Nursi Er

Karacabey Belediyesi Meclis Üyesi

AK PARTİ

2. Yedek Kâtip Üye

Tuğçe Savaş

Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi

CHP



MBB MECLİSİ

BALIKESİR

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Yücel Yılmaz

AK PARTİ

BALIKESİR

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Hasan Avcı

AK PARTİ

BALIKESİR

BALYA BELEDİYESİ

Orhan Gaga

CHP

BALIKESİR

BANDIRMA BELEDİYESİ

Tolga Tosun

CHP

BALIKESİR

BİGADİÇ BELEDİYESİ

İsmail Avcu

AK PARTİ

BALIKESİR

DURSUNBEY BELEDİYESİ

Ramazan Bahçavan

AK PARTİ

BALIKESİR

EDREMİT BELEDİYESİ

S. Hasan Arslan

CHP

BALIKESİR

ERDEK BELEDİYESİ

Hüseyin Sarı

CHP

BALIKESİR

GÖNEN BELEDİYESİ

İbrahim Palaz

CHP

BALIKESİR

HAVRAN BELEDİYESİ

Emin Ersoy

AK PARTİ

BALIKESİR

İVRİNDİ BELEDİYESİ

Yusuf Cengiz

AK PARTİ

BALIKESİR

KARESİ BELEDİYESİ

Dinçer Orkan

AK PARTİ

BALIKESİR

KEPSUT BELEDİYESİ

İsmail Cankul

AK PARTİ

BALIKESİR

MANYAS BELEDİYESİ

Tancan Barçın

CHP

BALIKESİR

MARMARA ADALAR BELEDİYESİ

Süleyman Aksoy

AK PARTİ

BALIKESİR

SAVAŞTEPE BELEDİYESİ

Turhan Şimşek

AK PARTİ

BALIKESİR

SINDIRGI BELEDİYESİ

Ekrem Yavaş

AK PARTİ

BİLECİK

BİLECİK BELEDİYESİ

Semih Şahin

CHP

BİLECİK

BAYIRKÖY BELEDİYESİ

Mustafa Yaman

AK PARTİ

BİLECİK

BOZÜYÜK BELEDİYESİ

Mehmet Talat Bakkalcıoğlu

CHP

BİLECİK

DODURGA BELEDİYESİ

Selim Tuna

AK PARTİ

BİLECİK

İNHİSAR BELEDİYESİ

Mehmet Kepez

AK PARTİ

BİLECİK

OSMANELİ BELEDİYESİ

Münür Şahin

BAĞIMSIZ

BİLECİK

PAZARYERİ BELEDİYESİ

Zekiye Tekin

BAĞIMSIZ

BİLECİK

SÖĞÜT BELEDİYESİ

İsmet Sever

MHP

BİLECİK

VEZİRHAN BELEDİYESİ

Hüseyin Ocak

MHP

BİLECİK

YENİPAZAR BELEDİYESİ

İlhan Özden

MHP

BOLU

BOLU BELEDİYESİ

Tanju Özcan

CHP

BURSA

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Alinur Aktaş

AK PARTİ

BURSA

BÜYÜKORHAN BELEDİYESİ

Ahmet Korkmaz

AK PARTİ

BURSA

GEMLİK BELEDİYESİ

M. Uğur Sertaslan

CHP

BURSA

GÜRSU BELEDİYESİ

Mustafa Işık

AK PARTİ

BURSA

HARMANCIK BELEDİYES

Yılmaz Ataş

AK PARTİ

BURSA

İZNİK BELEDİYESİ

Kağan Mehmet Usta

AK PARTİ

BURSA

KARACABEY BELEDİYESİ

Ali Özkan

AK PARTİ

BURSA

KELES BELEDİYESİ

Mehmet Keskin

AK PARTİ

BURSA

KESTEL BELEDİYESİ

Önder Tanır

AK PARTİ

BURSA

MUDANYA BELEDİYESİ

Hayri Türkyılmaz

CHP

BURSA

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ

Mehmet Kanar

AK PART

BURSA

NİLÜFER BELEDİYESİ

Turgay Erdem

CHP

BURSA

ORHANELİ BELEDİYESİ

Ali Aykurt

AK PARTİ

BURSA

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Mustafa Dündar

AK PARTİ

BURSA

YENİŞEHİR BELEDİYESİ

Davut Aydın

MHP

BURSA

YILDIRIM BELEDİYESİ

Oktay Yılmaz

AK PARTİ

ÇANAKKALE

ÇANAKKALE BELEDİYES

Ülgür Gökhan

CHP

ÇANAKKALE

AYVACIK BELEDİYESİ

Mesut Bayram

CHP

ÇANAKKALE

BİGA BELEDİYESİ

Bülent Erdoğan

AK PARTİ

ÇANAKKALE

BOZCAADA BELEDİYESİ

Hakan Can Yılmaz

CHP

ÇANAKKALE

ÇAN BELEDİYESİ

Bülent Öz

CHP

ÇANAKKALE

ÇARDAK BELEDİYESİ

Metin Semerci

CHP

ÇANAKKALE

ECEABAT BELEDİYESİ

Saim Zileli

İYİ PARTİ

ÇANAKKALE

EZİNE BELEDİYESİ

Güray Yüksel

AK PARTİ

ÇANAKKALE

GELİBOLU BELEDİYESİ

M. Mustafa Özacar

CHP

ÇANAKKALE

GEYİKLİ BELEDİYESİ

Mevlüt Oruçoğlu

AK PARTİ

ÇANAKKALE

GÖKÇEADA BELEDİYESİ

Ünal Çetin

İYİ PARTİ

ÇANAKKALE

GÜMÜŞÇAY BELEDİYESİ

Adnan Pastırmacı

AK PARTİ

ÇANAKKALE

KALKIM BELEDİYESİ

İbrahim Taşkın

AK PARTİ

ÇANAKKALE

KARABİGA BELEDİYESİ

Ahmet Elbi

AK PARTİ

ÇANAKKALE

KAVAKKÖY BELEDİYESİ

Necati Kopça

CHP

ÇANAKKALE

KEPEZ BELEDİYESİ

Birol Arslan

CHP

ÇANAKKALE

KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ

Cengiz Balkan

CHP

ÇANAKKALE

LAPSEKİ BELEDİYESİ

Eyüp Yılmaz

AK PARTİ

ÇANAKKALE

TERZİALAN BELEDİYESİ

Tuncay Göymen

AK PARTİ

ÇANAKKALE

UMURBEY BELEDİYESİ

Erdal Doğan

CHP

ÇANAKKALE

YENİCE BELEDİYESİ

Veysel Acar

AK PARTİ

DÜZCE

DÜZCE BELEDİYESİ

Faruk Özlü

AK PARTİ

EDİRNE

EDİRNE BELEDİYESİ

Recep Gürkan

CHP

EDİRNE

BEĞENDİK BELEDİYESİ

Muhammet Örnek

CHP

EDİRNE

ENEZ BELEDİYESİ

Özkan Günenç

CHP

EDİRNE

ESETÇE BELEDİYESİ

Cemal Deniz

AK PARTİ

EDİRNE

HAVSA BELEDİYESİ

Aydın Balkan

AK PARTİ

EDİRNE

İPSALA BELEDİYESİ

A. Naci Ünsal

İYİ PARTİ

EDİRNE

KÜPLÜ BELEDİYESİ

Gökmen Atay

CHP

EDİRNE

LALAPAŞA BELEDİYESİ

İsmail Arslan

AK PARTİ

EDİRNE

MERİÇ BELEDİYES

Erol Dübek

CHP

EDİRNE

SUBAŞI BELEDİYESİ

Turan Canbay

CHP

EDİRNE

SÜLOĞLU BELEDYESİ

Mehmet Ormankıran

CHP

EDİRNE

UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ

Özlem Becan

CHP

EDİRNE

YENİKARPUZLU BELEDİYESİ

Ufuk Atalay

AK PARTİ

EDİRNE

YENİMUHACİR BELEDİYESİ

Mustafa Türker

AK PARTİ

İSTANBUL

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Ekrem İmamoğlu

CHP

İSTANBUL

ADALAR BELEDİYES

Erdem Gül

CHP

İSTANBUL

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ

A. Haşim Baltacı

AK PARTİ

İSTANBUL

ATAŞEHİR BELEDİYESİ

Battal İlgezdi

CHP

İSTANBUL

AVCILAR BELEDİYESİ

Turan Hançerli

CHP

İSTANBUL

BAĞCILAR BELEDİYESİ

Lokman Çağırıcı

AK PARTİ

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ

Hakan Bahadır

AK PARTİ

İSTANBUL

BAKIRKÖY BELEDİYESİ

Bülent Kerimoğlu

CHP

İSTANBUL

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ

Yasin Kartoğlu

AK PARTİ

İSTANBUL

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ

Atila Aydıner

AK PARTİ

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ BELEDİYE

Rıza Akpolat

CHP

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYESİ

Murat Aydın

AK PARTİ

İSTANBUL

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ

Mehmet Murat Çalık

CHP

İSTANBUL

BEYOĞLU BELEDİYESİ

Haydar Ali Yıldız

AK PARTİ

İSTANBUL

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ

Hasan Akgün

CHP

İSTANBUL

ÇATALCA BELEDİYESİ

Mesut Üner

AK PARTİ

İSTANBUL

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Ahmet Poyraz

AK PART

İSTANBUL

ESENLER BELEDİYESİ

M. Tevfik Göksu

AK PARTİ

İSTANBUL

ESENYURT BELEDİYESİ

K. Deniz Bozkurt

CHP

İSTANBUL

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ

Deniz Köken

AK PARTİ

İSTANBUL

FATİH BELEDİYESİ

Ergün Turan

AK PARTİ

İSTANBUL

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ

Hasan Tahsin Usta

AK PARTİ

İSTANBUL

GÜNGÖREN BELEDİYESİ

Bünyamin Demir

AK PARTİ

İSTANBUL

KADIKÖY BELEDİYESİ

Ş. Dara Odabaşı

CHP

İSTANBUL

KAĞITHANE BELEDİYESİ

Mevlüt Öztekin

AK PARTİ

İSTANBUL

KARTAL BELEDİYESİ

Gökhan Yüksel

CHP

İSTANBUL

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ

Kemal Çebi

CHP

İSTANBUL

MALTEPE BELEDİYESİ

Ali Kılıç

CHP

İSTANBUL

PENDİK BELEDİYESİ

Ahmet Cin

AK PARTİ

İSTANBUL

SANCAKTEPE BELEDİYESİ

Şeyma Döğücü

AK PARTİ

İSTANBUL

SARIYER BELEDİYESİ

Şükrü Genç

CHP

İSTANBUL

SİLİVRİ BELEDİYESİ

Volkan Yılmaz

MHP

İSTANBUL

SULTANBEYLİ BELEDİYESİ

Hüseyin Keskin

AK PARTİ

İSTANBUL

SULTANGAZİ BELEDİYESİ

Abdurrahman Dursun

AK PARTİ

İSTANBUL

ŞİLE BELEDİYESİ

İlhan Ocaklı

AK PARTİ

İSTANBUL

ŞİŞLİ BELEDİYESİ

Muammer Keskin

CHP

İSTANBUL

TUZLA BELEDİYESİ

Şadi Yazıcı

AK PARTİ

İSTANBUL

ÜMRANİYE BELEDİYESİ

İsmet Yıldırım

AK PARTİ

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ

Hilmi Türkmen

AK PARTİ

İSTANBUL

ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ

Ömer Arısoy

AK PARTİ

KIRKLARELİ

KIRKLARELİ BELEDİYESİ

Mehmet Siyam Kesimoğlu

BAĞIMSIZ

KIRKLARELİ

AHMETBEY BELEDİYESİ

Mustafa Altıntaş

CHP

KIRKLARELİ

ALPULLU BELEDİYESİ

Erhan Ceylan

AK PARTİ

KIRKLARELİ

BABAESKİ BELEDİYESİ

Abdullah Hacı

CHP

KIRKLARELİ

BÜYÜKKARIŞTIRAN BELEDİYESİ

Ertuğrul Çamlıca

CHP

KIRKLARELİ

BÜYÜKMANDIRA BELEDİYESİ

Ersan Çölgeçen

AK PARTİ

KIRKLARELİ

ÇAKILLI BELEDİYESİ

Mehmet Bayram

MHP

KIRKLARELİ

DEMİRKÖY BELEDİYESİ

Recep Gün

AK PARTİ

KIRKLARELİ

EVRENSEKİZ BELEDİYESİ

Mustafa Nalbant

CHP

KIRKLARELİ

İĞNEADA BELEDİYESİ

Erkek

CHP

KIRKLARELİ

İNECE BELEDİYESİ

Şahabettin Vardar

CHP

KIRKLARELİ

KARAHALİL BELEDİYESİ

Aykut Yakut

CHP

KIRKLARELİ

KAVAKLI BELEDİYESİ

Gürel Koşdemir

AK PARTİ

KIRKLARELİ

KAYNARCA BELEDİYESİ

Murat Kefli

AK PARTİ

KIRKLARELİ

KIYIKÖY BELEDİYESİ

Ender Sevinç

CHP

KIRKLARELİ

KOFÇAZ BELEDİYESİ

Ziya Karataş

AK PARTİ

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ

Murat Gerenli

CHP

KIRKLARELİ

PEHLİVANKÖY BELEDİYESİ

Hüseyin Açıkel

AK PARTİ

KIRKLARELİ

PINARHİSAR BELEDİYESİ

İhsan Talay

AK PARTİ

KIRKLARELİ

ÜSKÜP BELEDİYESİ

Hüseyin Kasap

AK PARTİ

KIRKLARELİ

VİZE BELEDİYE

Ercan Özalp

CHP

KOCAELİ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Tahir Büyükakın

AK PARTİ

KOCAELİ

BAŞİSKELE BELEDİYESİ

Mehmet Yasin Özlü

AK PARTİ

KOCAELİ

ÇAYIROVA BELEDİYESİ

Bünyamin Çiftçi

AK PARTİ

KOCAELİ

DARICA BELEDİYESİ

Muzaffer Bıyık

AK PARTİ

KOCAELİ

DERİNCE BELEDİYESİ

Zeki Aygün

AK PARTİ

KOCAELİ

DİLOVASI BELEDİYESİ

Hamza Şayir

AK PARTİ

KOCAELİ

GEBZE BELEDİYESİ

Zinnur Büyükgöz

AK PARTİ

KOCAELİ

GÖLCÜK BELDİYESİ

Ali Yıldırım Sezer

AK PARTİ

KOCAELİ

İZMİT BELEDİYESİ

Fatma Kaplan Hürriyet

CHP

KOCAELİ

KANDIRA BELEDİYES

Adnan Turan

AK PARTİ

KOCAELİ

KARAMÜRSEL BELEDİYESİ

İsmail Yıldırım

AK PARTİ

KOCAELİ

KARTEPE BELEDİYESİ

Mustafa Kocaman

AK PARTİ

KOCAELİ

KÖRFEZ BELEDİYESİ

Şener Söğüt

AK PARTİ

SAKARYA

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Ekrem Yüce

AK PARTİ

SAKARYA

ADAPAZARI BELEDİYESİ

Mutlu Işıksu

AK PARTİ

SAKARYA

AKYAZI BELEDİYESİ

Bilal Soykan

AK PARTİ

SAKARYA

ERENLER BELEDİYESİ

Fevzi Kılıç

AK PARTİ

SAKARYA

FERİZLİ BELEDİYESİ

İsmail Gündoğdu

AK PARTİ

SAKARYA

GEYVE BELEDİYESİ

Murat Kaya

AK PARTİ

SAKARYA

KARAPÜRÇEK BELEDİYESİ

Orhan Yıldırım

AK PARTİ

SAKARYA

KARASU BELEDİYESİ

İshak Sarı

AK PARTİ

SAKARYA

KAYNARCA BELEDİYESİ

Serdar Türker

CHP

SAKARYA

PAMUKOVA BELEDİYESİ

İbrahim Güven Övün

Saadet Partisi

SAKARYA

SAPANCA BELEDİYESİ

Özcan Özen

AK PARTİ

SAKARYA

SERDİVAN BELEDİYESİ

Yusuf Alemdar

AK PARTİ

SAKARYA

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ

Koray Oktan Özten

AK PARTİ

TEKİRDAĞ

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kadir Albayrak

CHP

TEKİRDAĞ

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ

Kadir Albayrak

CHP

TEKİRDAĞ

ÇORLU BELEDİYESİ

Ahmet Sarıkurt

CHP

TEKİRDAĞ

ERGENE BELEDİYESİ

Rasim Yüksel

CHP

TEKİRDAĞ

HAYRABOLU BELEDİYESİ

Osman İnan

AK PARTİ

TEKİRDAĞ

KAPAKLI BELEDİYESİ

Mustafa Çetin

AK PARTİ

TEKİRDAĞ

MALKARA BELEDİYESİ

Ulaş Yurdakul

CHP

TEKİRDAĞ

SARAY BELEDİYESİ

Özgen Erkiş

CHP

TEKİRDAĞ

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ

Cüneyt Yüksel

AK PARTİ

TEKİRDAĞ

ŞARKÖY BELEDİYESİ

Alpay Var

CHP

YALOVA

YALOVA BELEDİYESİ

Vefa Salma

CHP

YALOVA

ALTINOVA BELEDİYESİ

Metin Oral

AK PARTİ

YALOVA

ARMUTLU BELEDİYESİ

Mustafa Tokat

MHP

YALOVA

ÇINARCIK BELEDİYESİ

Numan Soyer

AK PARTİ

YALOVA

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ

Ali Murat Silpagar

AK PARTİ

YALOVA

ESENKÖY BELEDİYESİ

Mehmet Temel

MHP

YALOVA

KADIKÖY BELEDİYESİ

Mehmet Şahin

AK PARTİ

YALOVA

KAYTAZDERE BELEDİYESİ

Ali Kangal

CHP

YALOVA

SUBAŞI BELEDİYESİ

Hasan Çatalkaya

AK PARTİ

YALOVA

TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİ

İsmail Aslan

DEMOKRAT PARTİ

YALOVA

TAVŞANLI BELEDİYESİ

Mücahit Kaçar

Saadet Partisi

YALOVA

TERMAL BELEDİYESİ

Hüseyin Sinan Acar

AK PARTİ

YALOVA

TEŞVİKİYE BELEDİYESİ

Mustafa Nurten

MHP