DUYURULAR

Haber Listesi


 • TARİHİ ALANLARIN VE KÜLTÜREL MİRASIN KORUNMASI SEMİNERİ 16.03.2017

  Marmara Belediyeler Birliği Şehir Politikaları Merkezi, 03 Nisan 2017 tarihinde Tarihi Alanların ve Kültürel Mirasın Korunması Semineri’ni MBB Hızır Bey Çelebi Seminer Salonu’nda gerçekleştirecek.

  Devamını okumak için lütfen tıklayınız.

 • I. ULUSLARARASI YEREL YÖNETİMLER KONGRESİ 14- 15 MAYIS’TA 13.03.2017

  Büyükçekmece Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği işbirliğiyle, 14-15 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul/Büyükçekmece'de (Tüyap Palas Otel) Büyükçekmece I. Uluslararası Yerel Yönetimler Kongresi düzenlenecektir. "Belediyelerin Geleceği ve Yeni Yaklaşımlar" ana temasıyla düzenlenecek olan kongrede 21. yüzyılda dünyadaki değişim ile gelişim süreçlerinin belediyeler üzerindeki etkileri, disiplinler arası çalışmalar ve yerelden küresele iyi uygulama örnekleri ekseninde tartışılacaktır.

  Devamını okumak için lütfen tıklayınız.

 • GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN PERSONEL LİSTESİ 08.02.2017

  Görevde yükselme sınav formu ekte bulunmaktadır.

  Devamını okumak için lütfen tıklayınız.

 • MBB HUKUK PLATFORMU İLK RAPORUNU YAYINLADI 22.12.2016

  2015 yılında kurulan ve MBB üyesi belediyelerin ve bağlı kuruluşlarının hukuk müşavirleri, hukuk işleri müdürleri ve avukatlarından oluşan MBB Hukuk platformu ilk raporunu yayınladı. Kamulaştırma ve Kamulaştırmasız El Atma’dan Kamu Avukatlarının Özlük Haklarına kadar birçok konuyu kapsamlı bir şekilde ele alan rapor sorunlara çözüm önerileri sunuyor.

  Devamını okumak için lütfen tıklayınız.