BİR FİKRİM VAR UYGULAMASI NEDİR?
“Bir Fikrim Var”, Marmara Belediyeler Birliği çalışanları ile üye belediye çalışanlarının katılımını sağlamak, yenilikçi görüş ve önerilerden faydalanabilmek amacıyla, Marmara Belediyeler Birliği tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.

UYGULAMADAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?
Uygulamadan faydalanabilmeniz için yalnızca aşağıdaki formu, açıklamalara uygun olarak doldurarak onaylamanız yeterlidir.

Önerilerde sizlere geri dönüş yapılabilmesi için mutlaka isim ve iletişim bilgileri belirtilmelidir.

HANGİ KONULARDA ÖNERİ VEREBİLİRİM?
“Bir Fikrim Var” uygulaması kapsamında, Marmara Belediyeler Birliği’nin yürüttüğü hizmetlere ve çalışma hayatının geliştirilmesine yönelik öneri verilebilmektedir.

ÖNERİLERİM NASIL DEĞERLENDİRİLECEK?
“Bir Fikrim Var” uygulaması kapsamında alınan öneriler, Birliğimiz bünyesinde kurulan Öneri Değerlendirme Komitesi tarafından “Marmara Belediyeler Birliği Öneri Yönetmeliği”nde belirtilen kriterler çerçevesinde değerlendirilir.  Öneri sahibine, öneride bulunma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde geri dönüş yapılır.

İlgili yönetmelik çerçevesine değerlendirilen öneriler, yeterli puana sahip olması halinde, aldığı puan basamaklarına uygun olarak Öneri Değerlendirme Komitesi kararı ile ödüllendirilebilir.

Kalan: 200 kelime
Kalan: 200 kelime
Kurum Çapında
Şehir Çapında
Bölgesel Çapta
Ulusal Çapta
Uluslararası Çapta